باکس چیست؟

سایت های کسب درآمد(باکس)

باسمه تعالی

با سلام خدمت تمام کاربران سایت مستر باکس
در این پست می خواهیم برای شما به توضیح و تحلیل سایت های کسب درآمد بپردازیم.

 

ابتدا به معنای لغوی واژه ی باکس میپردازیم.کلمه ی باکس از کلمه ی لاتین buck گرفته شده است که به معنای دلار می باشد.بعد از جمع بستن , این کلمه در لاتین به شکل bucks در می آید که امروزه به شکل bux نوشته می شود.

سایت های باکس سایت های تبلیغات کلیکی هستند که از چند روش و متد برای درآمد زایی کاربران و افزایش بازدید و رتیه ی تبلیغ دهندگان بهره می برند.

یکی از روش های این سایت ها که به توضیح آن می پردازیم پرداخت به ازای کلیک می باشد.در این روش هر کلیک قیمت گذاری می شود که تبلیغ دهدنگان به هر تعداد دلخواه می توانند برای تبلیغات خود کلیک خریداری کنند و سایت های باکس مبلغ کمی را به عنوان دستمزد مهیا کردن این فضا برداشته و الباقی را به مشاهده کننده ی تبلیغ پرداخت می کند.به این صورت هم تبلیغ دهدنگان به اهداف خود می رسند و بازدهی بیشتری دارند و هم بازدیدکنندگان کسب درآمد می کنند.

در سیستم سایت های باکس قسمتی با عنوان زیرمجموعه تعریف شده است که باعث افزایش عضو , بازدید تبلیغات و کسب درآمد بیشتر کاربران می شود.در این سیستم فقط یک پله زیرمجموعه وحود دارد و زیرمجموعه ی زیرمجموعه وجود ندارد که با این کار شباهات سایت های باکس به شرکت های هرمی از بین می رود.

برای سیستم زیرمجموعه 3 قسمت تعبیه شده است که عبارت هستند از:
زیرمجموعه ی مستقیم , اجاره ایی , ثابت(خرید دائمی)

زیرمجموعه ی مستقیم:در این سیستم ها قسمتی با عنوان بازاریابی تعیین شده اند که کاربران می توانند با لینک مخصوص به خود دوستان و دیگر علاقه مندان به این روش کسب درآمد را دعوت کنند و از درآمد آن ها درآمد داشته باشند.

زیرمجموعه اجاره ایی:در این روش کاربران با مقدار کمی هزینه می توانند تعداد تعیین شده ایی کاربر را به عنوان زیرمجموعه اجاره کنند برای مدت مشخص شده ایی و از درآمد آن ها کسب درآمد کنند.مسلما درآمدی که از زیر مجموعه های اجاره ایی بدست می آمد بیشتر از هزینه ای است که پرداخت شده پس در مدت زمان کمتر درامد بیشتری عاید کاربر بالا دستی می شود.

زیرمجموعه ثابت:این روش نیز مانند اجاره ی زیرمجموعه می باشد با تفاوت اینکه زیرمجموعه ها به صورت دائمی می باشند و دیگر نیاز به به پرداخت اجاره در زمان سررسید نیست.البته کاربران می توانند کاربرانی را خریداری کنند و در کنار آن ها نیز زیرمجموعه هایی اجاره کنند.

در این پست سعی بر این شد تا سایت های کلیکی و اساس آن ها را به اختصار توضیح داده شوند.در پست های بعدی بیشتر به این موضوع می پردازیم.

شما برای شروع کسب درآمد می توانید در سایت مستر باکس ثبت نام کنید.

 

با تشکر از همراهی شما
مدیر بازاریابی مستر باکس

2 پاسخ
 1. طاها
  طاها says:

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  شما اولین سایتی هستید که انقدر گسترده کار کرده و به نظر قابل اعتماد تر از بقیه هستید
  امیدوارم موفق باشید

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *